Gemix


Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!
Spustit hru zdarma!

Výherní automat Gemix – recenze

Klasický online slot Gemix jehož hlavním motivem jsou diamanty. Tento online slot na vás čeká u online sázkové kanceláře Tipsport. Automat Gemix to je sedm válců a sedm hracích řad. Za vsazenou částku v rozpětí od 1 až do 100 Kč nabízí až mnoho shlukových výherních linií. Po výhře následuje možnost dalšího zisku Respinem. Zástupný symbol WILD nahrazuje všechny symboly.

Údaje online slotu Gemix

Gemix
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 7
Počet herních řad: 7
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 100
Maximální výhra: 451350
Výhernost: 96,83%

Podívejte se na online výherní automat Gemix


Tvůrcem tohoto online výherního automatu je společnost Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

  • Hugo
  • Book of Dead.

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde si můžete zatočit na online automatu Gemix

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Hraní online automatu Gemix

Na online výherním automatu Gemix je sedm válců a sedm herních řad, které nabízejí až mnoho shlukových výherních kombinací. Autospin jako klasická funkce vám i u online výherního automatu Gemix umožní využít rozpětí sázek od 1 až do 100 Kč na otočku. Překvapivé výhry může na slotu Gemix přinést také symbol Wild.

Vaše hodnocení

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...
Automaty hry zdarma

Napsat komentář