Gem Rocks


Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!
Spustit hru zdarma!

Výherní automat Gem Rocks – recenze

Klasický online automat Gem Rocks jehož hlavním motivem jsou diamanty. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v online casinu Tipsportu. Slot Gem Rocks má čtyři hrací řady a šest válců na kterých je 4096 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 2 a maximum je 50 Kč. Vaše výhra se může ještě navýšit a to díky otočení zdarma, které následuje po každé výhře.

Souhrn parametrů výherního automatu Gem Rocks

Gem Rocks
Výrobce: Yggdrasil Gaming
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 6
Počet herních řad: 4
Minimální sázka: 2
Maximální sázka: 50
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,20%

Prohlédněte si online výherní automat Gem Rocks


Tento online automat je produktem společnosti Yggdrasil Gaming

Firmu Yggdrasil Gaming založil v roce 2013 Fredrik Elmqvist, který dříve působil ve společnosti Netent. Název společnosti se ve skandinávské mytologii označuje jako Strom světa. Vývojáři společnosti Yggdrasil Gaming jedni z nejlepších ve svém oboru a díky tomu získala společnost Yggdrasil Gaming několik ocenění a oblíbenost hráčů.

Nejlepší hry od vývojářů výherních automatů Yggdrasil Gaming:

Yggdrasil v České republice

U nás si můžete vyzkoušet hry od Yggdrasil Gaming za reálné peníze nebo dokonce zdarma v online casinu Tipsport a Chance.

Online Slot Gem Rocks, kde si zahrát

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Ovládání a hra na automatu Gem Rocks

Čtyři hrací řady v kombinaci se šesti válci poskytnou až 4096 výherních variant. Autospin jako klasická funkce vám i u výherního automatu Gem Rocks umožní využít rozpětí sázek od 2 až do 50 Kč na otočku.

Vaše hodnocení

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...
Automaty hry zdarma

Napsat komentář