Game of Luck


Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!
Spustit hru zdarma!

Online výherní automat Game of Luck – recenze online automatu

Hlavním motivem online výherního automatu Game of Luck je Irsko, jde o klasický online automat. Tento automat má v nabídce online sázková kancelář SynotTip. Pět válců tři hrací řady, to je to co nabídne hrací automat Game of Luck. Za sázku v rozpětí od 1 až do 1000 Kč nabídne až 20 výherních linií. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol.

Výherní Automat Game of Luck a jeho parametry

Game of Luck
Výrobce: EGT
Najdete v casinech: SynotTip
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 1000
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 94,28% – 95,76%

Galerie výherního automatu Game of Luck


Pod tvorbou tohoto online automatu se podepsala firma EGT

Společnost EGT byla založena v roce 2002 a v roce 2008 navrhla svůj první plán expanze jako reakci na stále rostoucí poptávku po jejích službách. Je to také díky politickému úsilí Bulharska o vstup do Evropské unie v roce 2007 a nic už nemohlo zabránit tomu, aby EGT proniklo na evropský trh. Dále společnost expandovala do Asie a Ameriky, ale dnes najdete výherní automaty EGT ve více než 85 zemích na pěti kontinentech.

Nejhranější online výherní automaty od společnosti EGT:

Kde si zahrát na online slotu Game of Luck

Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Game of Luck, jak ovládat?

Výherních možností na online slotu Game of Luck je celkem 20 a to na pěti válcích a třech herních řadách. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u online automatu Game of Luck umožní nastavit rozpětí sázky 1 až 1000 Kč na otočku. Dostat se k překvapivé výhře na automatu Game of Luck můžete také díky symbolu Wild.

Vaše hodnocení

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...
Automaty hry zdarma

In this post: