Frutty Lab


Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!
Spustit hru zdarma!

Výherní automat Frutty Lab – recenze

Výherní Automat s ovocnými symboly, to je moderní online slot Frutty Lab. Tento automat má v nabídce online casino Tipsport a online sázková kancelář Betor. 256 výherních linií na čtyř válcích a čtyřech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 5 až do 1000 Kč. Zástupný symbol WILD nahrazuje všechny symboly a pokud jej budete mít ve výherní linii, tak dosaženou výhru násobí.

Souhrn parametrů online automatu Frutty Lab

Frutty Lab
Výrobce: E-Gaming
Najdete v casinech: Tipsport, Betor
Počet válců: 4
Počet herních řad: 4
Minimální sázka: 5
Maximální sázka: 1000
Maximální výhra: 200000
Výhernost: 94,00 – 97,00 %

Online Výherní Automat Frutty Lab – prohlédněte si jej

Frutty Lab
Frutty Lab

Tvůrcem tohoto online slotu je společnost E-Gaming

Kde si zahrát na online slotu Frutty Lab

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.


Ovládání a hra na slotu Frutty Lab

Frutty Lab slot má čtyři válce a čtyři hrací řady, které nabízejí 256 výherních možností. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u online automatu Frutty Lab umožní nastavit rozpětí sázky 5 až 1000 Kč na otočku. Nečekanou výhru může na automatu Frutty Lab umožnit také symbol Wild.

Vaše hodnocení

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...
Automaty hry zdarma

In this post:

Napsat komentář