Fruitoids


Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!
Spustit hru zdarma!

Online výherní automat Fruitoids – recenze online automatu

Hlavním motivem výherního automatu Fruitoids je ovoce, jde o moderní výherní automat. Zábava u tohoto automatu na vás čeká u sázkové kanceláře Tipsport a u sázkové kanceláře Chance. Online Automat Fruitoids má pět válců a tři hrací řady na kterých nabízí 25 výherních linií. Minimální sázka je 6,25 a maximum je 187,5 Kč. Výše výhry se může ještě zvýšit a to Respinem zdarma, který následuje každou výhru.

Online Výherní Automat Fruitoids a jeho údaje

Fruitoids
Výrobce: Yggdrasil Gaming
Najdete v casinech: Tipsport, Chance
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 6,25
Maximální sázka: 187,5
Maximální výhra: 468750
Výhernost: 96,7%

Online Automat Fruitoids – prohlédněte si jej


Vývoj tohoto výherního automatu byl proveden společností Yggdrasil Gaming

Firmu Yggdrasil Gaming založil v roce 2013 Fredrik Elmqvist, který dříve působil ve společnosti Netent. Název společnosti se ve skandinávské mytologii označuje jako Strom světa. Vývojáři společnosti Yggdrasil Gaming jedni z nejlepších ve svém oboru a díky tomu získala společnost Yggdrasil Gaming několik ocenění a oblíbenost hráčů.

Nejlepší hry od vývojářů výherních automatů Yggdrasil Gaming:

Yggdrasil v České republice

U nás si můžete vyzkoušet hry od Yggdrasil Gaming za reálné peníze nebo dokonce zdarma v online casinu Tipsport a Chance.

Kde si můžete zatočit na online výherním automatu Fruitoids

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.


Jak se hraje automat Fruitoids?

Až 25 výherních možností nabízí výherní automat Fruitoids na pěti válcích a třech herních řadách. Na moderním online slotu Fruitoids můžete spustit auto-spin a vsadit od 6,25 Kč až do výše 187,5 Kč na jedno otočení.

Vaše hodnocení

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...
Automaty hry zdarma