Frozzy Fruits


Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!
Spustit hru zdarma!

Výherní automat Frozzy Fruits – recenze online automatu

Online Slot s ovocnými symboly, to je klasický výherní automat Frozzy Fruits. Pobavte se hraním tohoto automatu v online herně Tipsport a v online herně Betor. Online slot Frozzy Fruits má pět válců a čtyři hrací řady na kterých nabízí 36 výherních linií. Minimální sázka je 5 a maximum je 1000 Kč. Zástupný symbol WILD nahrazuje všechny symboly a pokud jej budete mít ve výherní linii, tak dosaženou výhru násobí.

Souhrn parametrů online slotu Frozzy Fruits

Frozzy Fruits
Výrobce: E-Gaming
Najdete v casinech: Tipsport, Betor
Počet válců: 5
Počet herních řad: 4
Minimální sázka: 5
Maximální sázka: 1000
Maximální výhra: 200000
Výhernost: 94,00 – 97,00 %

Galerie online automatu Frozzy Fruits

Frozzy Fruits
Frozzy Fruits

Tento online výherní automat je produktem společnosti E-Gaming

Online Automat Frozzy Fruits, kde si zahrát

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.


Ovládání online výherního automatu Frozzy Fruits

Čtyři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 36 výherních variant. Na klasickém online výherním automatu Frozzy Fruits si můžete spustit auto-spin a vsadit od 5 Kč až do 1000 Kč na jednu otočku. Hraní na výherním automatu si můžete ještě více užít díky bonusové možnosti Wild.

Vaše hodnocení

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...
Automaty hry zdarma

In this post:

Napsat komentář