Farmer Jack


Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!
Spustit hru zdarma!

Výherní automat Farmer Jack – recenze

Výherní automat Farmer Jack se řadí mezi moderní výherní automaty se symboly zvířat. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká v casinu Tipsport a u online sázkové kanceláře Betor. Tento slot s pěti válci a čtyřmi hracími řadami nabídne 40 výherních linií. Minimální sázka je 40 Kč a maximum je 400 Kč. Univerzální Farmer Jack nahradí jakýkoliv herní symbol. Scatter hra se spustí, pokud na hracím poli zastavíte 3 symboly Bonus5 Free spinů.

Farmer Jack – informace o výherním automatu

Farmer Jack
Výrobce: E-Gaming
Najdete v casinech: Tipsport, Betor
Počet válců: 5
Počet herních řad: 4
Minimální sázka: 40
Maximální sázka: 400
Maximální výhra: 400000
Výhernost: 94,00 – 97,00 %

Galerie online slotu Farmer Jack

Farmer Jack
Farmer Jack

Online Automat Farmer Jack pochází z dílny firmy E-Gaming

Kde, ve kterém casinu, si zatočíte na automatu Farmer Jack

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.


Ovládání a hra na automatu Farmer Jack

40 výherních linií na pěti válcích a čtyřech herních řadách, to je to co nabízí online slot Farmer Jack. Farmer Jack, což je moderní online slot s možností sázky až do výše 400 Kč a samozřejmě i auto-spinem. Zábava při hraní online výhernímho automatu Farmer Jack je umocněna ještě rozšířenými možnostmi výhry pomocí symbolů Wild a Scatter.

Vaše hodnocení

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...
Automaty hry zdarma

In this post:

Napsat komentář