Eye of the Kraken


Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!
Spustit hru zdarma!

Recenze na tříválcový slot Eye of the Kraken

Online Automat se symboly mořského světa, to je moderní výherní automat Eye of the Kraken. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete v online casinu Tipsport. Slot Eye Of The Kraken má tři hrací řady a tři válce na kterých je 8 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 0,2 a maximum je 300 Kč. Každá výhra spouští Bonusové kolo. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol. Zastaví-li se vám v herním poli symbol Scatter a to alespoň 3x, vyhráváte 9 otoček zdarma.

Souhrn informací o online automatu Eye of the Kraken

Eye of the Kraken
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 3
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 0,2
Maximální sázka: 300
Maximální výhra: 481980
Výhernost: 96,42%

Online Slot Eye of the Kraken – prohlédněte si jej


Tento výherní automat je produktem společnosti Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

  • Hugo
  • Book of Dead.

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde je možné si zahrát slot Eye of the Kraken

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Jak na online automat Eye of the Kraken?

Tři válce v kombinaci se třemi řadami poskytnou až 8 výherních možností. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u online automatu Eye of the Kraken umožní nastavit rozpětí sázky 0,2 až 300 Kč na otočku. Výhry na online výherním automatu Eye of the Kraken vám mohou přinést také bonusové smyboly Wild a Scatter.

Vaše hodnocení

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...
Automaty hry zdarma

Napsat komentář