Energoonz


Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!
Spustit hru zdarma!

Recenze online slotu Energoonz

Hlavním motivem online výherního automatu Energoonz jsou pohádky, jde o moderní online automat. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká u sázkové kanceláře Tipsport. Online výherní automat Energoonz má pět válců a pět hracích řad na kterých nabízí mnoho shlukových výherních linií. Minimální sázka je 1 a maximum je 40 Kč. Po výhře následuje možnost dalšího zisku Respinem.

Souhrn informací o výherním automatu Energoonz

Energoonz
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 5
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 40
Maximální výhra: 411561
Výhernost: 96,69%

Prohlédněte si online automat Energoonz


Výherní Automat Energoonz vytvořila společnost Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

  • Hugo
  • Book of Dead.

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

V jakém casinu je možné si zahrát Energoonz

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Energoonz, jak ovládat?

Až mnoho shlukových výherních možností nabízí online slot Energoonz na pěti válcích a pěti herních řadách. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u online automatu Energoonz umožní nastavit rozpětí sázky 1 až 40 Kč na otočku.

Vaše hodnocení

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...
Automaty hry zdarma

Napsat komentář