Enchanted Crystals


Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!
Spustit hru zdarma!

Online Automat Enchanted Crystals – recenze online automatu

Moderní online slot Enchanted Crystals jehož hlavním motivem jsou pohádky. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká v online casinu Tipsport. Automat Enchanted Crystals má tři hrací řady a pět válců na kterých je 243 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 0,1 a maximum je 7 Kč. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol. Symbol Bonus, pokud jej zastavíte v herním poli alespoň 3x, vám přinese výhru ve výši až 500x násobku vaší vsazené částky. Zastaví-li se vám v herním poli symbol Scatter a to alespoň 3x, vyhráváte 5 otoček zdarma.

Online Slot Enchanted Crystals a jeho údaje

Enchanted Crystals
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 0,1
Maximální sázka: 7
Maximální výhra: 478156
Výhernost: 96,72%

Galerie výherního automatu Enchanted Crystals


Pod tvorbou tohoto online slotu se podepsala firma Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

  • Hugo
  • Book of Dead.

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Online Slot Enchanted Crystals, kde si zahrát

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Jak se hraje slot Enchanted Crystals?

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci na online výherním automatu Enchanted Crystals poskytnou až 243 výherních variant. Jako každý moderní online výherní automat i Enchanted Crystals umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 0,1 Kč a 7 Kč. Nečekanou výhru mohou na automatu Enchanted Crystals umožnit také symboly Bonus, Wild a Scatter.

Vaše hodnocení

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...
Automaty hry zdarma

Napsat komentář