Easter Eggs


Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!
Spustit hru zdarma!

Recenze online slotu Easter Eggs

Moderní online automat Easter Eggs jehož hlavním motivem jsou Velikonoce. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami online casino Tipsportu. Hrací automat Easter Eggs nabídne pět válců a na nich tři řady které dohromady poskytnou až 20 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 0,05 Kč a maximálně až 50 Kč. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol a dokonce se takto dosažená výhra násobí. Zastavíte-li v herním poli tři symboly Bonus, získáváte až 500-ti násobek vaší sázky. Scatter hra se spustí, pokud na hracím poli zastavíte 3 symboly Scatter1 Free spin.

Výherní Automat Easter Eggs a jeho údaje

Easter Eggs
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 0,05
Maximální sázka: 50
Maximální výhra: 328440
Výhernost: 96,75%

Obrázky ze hry z online automatu Easter Eggs


Pod tvorbou tohoto online výherního automatu se podepsala firma Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

  • Hugo
  • Book of Dead.

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde, u které online sázkové kanceláře, si zatočíte na automatu Easter Eggs

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Hraní online automatu Easter Eggs

Easter Eggs slot má pět válců a tři hrací řady, které nabízejí 20 výherních možností. Samozřejmě na online výherním automatu Easter Eggs můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 0,05 až 50 Kč na jednu otáčku. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Easter Eggs také díky symbolům Bonus, Wild a Scatter.

Vaše hodnocení

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...
Automaty hry zdarma

Napsat komentář