Dwarf Mine


Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!
Spustit hru zdarma!

Recenze pětiválcového automatu Dwarf Mine

Dwarf Mine je online výherní automat s pohádkovými symboly, jde tématem o moderní online automat. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete v casinu Tipsport a v casinu Chance. Tento slot s pěti válci a pěti hracími řadami nabídne 1024 výherních linií. Minimální sázka je 2,5 Kč a maximum je 100 Kč. Symbol Bonus, pokud jej zastavíte v herním poli alespoň 3x, spustí deset Free Spinů.

Údaje online slotu Dwarf Mine

Dwarf Mine
Výrobce: Yggdrasil Gaming
Najdete v casinech: Tipsport, Chance
Počet válců: 5
Počet herních řad: 5
Minimální sázka: 2,5
Maximální sázka: 100
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,8%

Prohlédněte si online výherní automat Dwarf Mine


Tento online výherní automat byl vytvořen společností Yggdrasil Gaming

Firmu Yggdrasil Gaming založil v roce 2013 Fredrik Elmqvist, který dříve působil ve společnosti Netent. Název společnosti se ve skandinávské mytologii označuje jako Strom světa. Vývojáři společnosti Yggdrasil Gaming jedni z nejlepších ve svém oboru a díky tomu získala společnost Yggdrasil Gaming několik ocenění a oblíbenost hráčů.

Nejlepší hry od vývojářů výherních automatů Yggdrasil Gaming:

Yggdrasil v České republice

U nás si můžete vyzkoušet hry od Yggdrasil Gaming za reálné peníze nebo dokonce zdarma v online casinu Tipsport a Chance.

Ve Kterém Casinu si zahrát na slotu Dwarf Mine

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.


Ovládání a hra na automatu Dwarf Mine

Výherních možností na online automatu Dwarf Mine je celkem 1024 a to na pěti válcích a pěti herních řadách. Dwarf Mine je moderním online slotem s možností sázky až do výše 100 Kč a samozřejmě i automatickým otáčením. Překvapivé výhry může na slotu Dwarf Mine přinést také symbol Bonus.

Vaše hodnocení

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...
Automaty hry zdarma

In this post: