Dragon Ship


Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!
Spustit hru zdarma!

Dragon Ship – recenze online výherního automatu

Online výherní automat Dragon Ship s vikingskými symboly se řadí mezi klasický online výherní automaty. Tento online slot na vás čeká v online casinu Tipsport. Automat Dragon Ship má tři hrací řady a pět válců na kterých je 15 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 0,05 a maximum je 37,5 Kč. Žolíkový symbol WILD zastupuje jakýkoliv herní symbol. Symbol Bonus, pokud jej zastavíte v herním poli alespoň 3x, vám přinese výhru ve výši až 150x násobku vaší vsazené částky. Symbol WILD 6x v hracím poli přinese 15x volné zatočení.

Jaké jsou parametry výherního automatu Dragon Ship

Dragon Ship
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 0,05
Maximální sázka: 37,5
Maximální výhra: 301200
Výhernost: 94,01%

Koukněte se jak vypadá online slot Dragon Ship


Tvůrcem tohoto online slotu je společnost Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

  • Hugo
  • Book of Dead.

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Online Výherní Automat Dragon Ship, kde si zahrát

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Jak na výherní automat Dragon Ship?

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 15 výherních variant. Jako každý klasický online slot i Dragon Ship umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 0,05 Kč a 37,5 Kč. Z vysoké výhry se na automatu Dragon Ship můžete radovat také díky symbolům Bonus, Wild a Scatter.

Vaše hodnocení

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...
Automaty hry zdarma

Napsat komentář