Double Dragons


Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!
Spustit hru zdarma!

Výherní automat Double Dragons – recenze

Výherní Automat s symboly fantasy, to je moderní online automat Double Dragons. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v online casinu Tipsportu. Pět válců tři hrací řady, to je to co nabídne hrací automat Double Dragons. Za sázku v rozpětí od 6 až do 625 Kč nabídne až 25 výherních linií. Vaše výhra může být ještě výšší a to díky otočce zdarma, která následuje po každé výhře. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol.

Jaké jsou parametry výherního automatu Double Dragons

Double Dragons
Výrobce: Yggdrasil Gaming
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 6
Maximální sázka: 625
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,10%

Výherní Automat Double Dragons – prohlédněte si jej


Výherní Automat Double Dragons vytvořila společnost Yggdrasil Gaming

Firmu Yggdrasil Gaming založil v roce 2013 Fredrik Elmqvist, který dříve působil ve společnosti Netent. Název společnosti se ve skandinávské mytologii označuje jako Strom světa. Vývojáři společnosti Yggdrasil Gaming jedni z nejlepších ve svém oboru a díky tomu získala společnost Yggdrasil Gaming několik ocenění a oblíbenost hráčů.

Nejlepší hry od vývojářů výherních automatů Yggdrasil Gaming:

Yggdrasil v České republice

U nás si můžete vyzkoušet hry od Yggdrasil Gaming za reálné peníze nebo dokonce zdarma v online casinu Tipsport a Chance.

Kde si můžete zahrát online automat Double Dragons

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Hra a ovládání online automatu Double Dragons

Tři hrací řady na pěti válcích nabídnou až 25 výherních možností. Double Dragons, což je moderní výherní automat s možností sázky až do výše 625 Kč a samozřejmě i auto-spinem. Zábava při hraní výhernímho automatu Double Dragons je umocněna ještě rozšířenou možností výhry přes symbol Wild.

Vaše hodnocení

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...
Automaty hry zdarma

Napsat komentář