Dancing Dragon Spring Festival


Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!
Spustit hru zdarma!

Recenze pětiválcového automatu Dancing Dragon Spring Festival

Klasické online automaty reprezentuje automat Dancing Dragon Spring Festival, který vás pobaví v tématu se symboly Číny. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká u sázkové kanceláře SynotTip. Automat Dancing Dragon Spring Festival nabídne pět válců a na nich tři řady které dohromady poskytnou až 30 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 3 Kč a maximálně až 800 Kč. Výhra vám spustí Bonusové kolo. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol.

Souhrn parametrů online slotu Dancing Dragon Spring Festival

Dancing Dragon Spring Festival
Výrobce: Playson
Najdete v casinech: SynotTip
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 3
Maximální sázka: 800
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 95,79%

Screeny z online automatu Dancing Dragon Spring Festival


Výrobcem je společnost Playson

Společnost založená v roce 2011 na Maltě, její hry si mohou hráči vyzkoušet v několika evropských zemích např. ve Španělsku, Polsku či Itálii nebo v online casinech zdarma bez registrace nebo za reálné peníze.

Nejzajímavější hry od výrobce her Playson

  • Book of Gold: Double Chance
  • Legend of Cleopatra

Playson v České republice

V České republice jsou nabízeny sázkovou kanceláří Synottip, která v roce 2017 získal platnou licenci od Ministerstva financí.

Ve Kterém Casinu si zahrát na slotu Dancing Dragon Spring Festival

Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Ovládání online slotu Dancing Dragon Spring Festival

Výherních možností na online výherním automatu Dancing Dragon Spring Festival je celkem 30 a to na pěti válcích a třech herních řadách. Dancing Dragon Spring Festival je klasickým online automatem s možností sázky až do výše 800 Kč a samozřejmě i automatickým otáčením. Překvapivé výhry může na slotu Dancing Dragon Spring Festival přinést také symbol Wild.

Vaše hodnocení

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...
Automaty hry zdarma

Napsat komentář