Crazy Grizzly


Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!
Spustit hru zdarma!

Výherní automat Crazy Grizzly – recenze

Výherní automat Crazy Grizzly se řadí mezi klasické online sloty se symboly zvířat. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete u online sázkové kanceláře SynotTip. Online slot Crazy Grizzly má pět válců a tři hrací řady na kterých nabízí 5 výherních linií. Minimální sázka je 2 a maximum je 400 Kč. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol.

Souhrn parametrů výherního automatu Crazy Grizzly

Crazy Grizzly
Výrobce: Synot
Najdete v casinech: SynotTip
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 2
Maximální sázka: 400
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 88% – 96%

Podívejte se na výherní automat Crazy Grizzly

Crazy Grizzly
Crazy Grizzly

Výrobcem je společnost Synot

Česká akciová společnost SYNOT působí na našem trhu již od roku 1991 a podniká především v hazardním průmyslu, ale zaměřuje se i na cestovní ruch a jiné služby. Online sloty od společnosti Synot jsou vytvářeny se třemi, pěti, a dokonce i s netradičními čtyřmi válci. Hráče překvapí výborná hratelnost a propracovanost her, a hlavně vysoké a poměrně často padající jackpoty. .

Nejlepší hry od společnosti Synot

  • Hunter’s Spirit
  • Respin Joker
  • Gem-O-Rama.

Synot v České republice

Online výherní automaty si můžete za reálné peníze nebo zdarma bez registrace vyzkoušet v online casinu u sázkové kanceláře Fortuna, Synottip nebo Sazkbet.

Kde si můžete zahrát online automat Crazy Grizzly

Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Jak na výherní automat Crazy Grizzly?

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 5 výherních variant. Autospin jako klasická funkce vám i u výherního automatu Crazy Grizzly umožní využít rozpětí sázek od 2 až do 400 Kč na otočku. Hraní na online automatu si můžete ještě více užít díky bonusové možnosti Wild.

Vaše hodnocení

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...
Automaty hry zdarma

In this post:

Napsat komentář