Cazino Zeppelin


Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!
Spustit hru zdarma!

Online slot Cazino Zeppelin – recenze online automatu

Online Výherní Automat se symboly casina, to je moderní online automat Cazino Zeppelin. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami online casino Tipsportu. Slot Cazino Zeppelin má tři hrací řady a pět válců na kterých je 20 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 5 a maximum je 50 Kč. Žolíkový symbol WILD zastupuje jakýkoliv herní symbol. Když na hracím poli zastavíte tři symboly Free Spins 10 Free spinů.

Cazino Zeppelin – souhrn údajů o online automatu

Cazino Zeppelin
Výrobce: Yggdrasil Gaming
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 5
Maximální sázka: 50
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,00%

Prohlédněte si online výherní automat Cazino Zeppelin


Yggdrasil Gaming je výrobcem tohoto online výherního automatu

Firmu Yggdrasil Gaming založil v roce 2013 Fredrik Elmqvist, který dříve působil ve společnosti Netent. Název společnosti se ve skandinávské mytologii označuje jako Strom světa. Vývojáři společnosti Yggdrasil Gaming jedni z nejlepších ve svém oboru a díky tomu získala společnost Yggdrasil Gaming několik ocenění a oblíbenost hráčů.

Nejlepší hry od vývojářů výherních automatů Yggdrasil Gaming:

Yggdrasil v České republice

U nás si můžete vyzkoušet hry od Yggdrasil Gaming za reálné peníze nebo dokonce zdarma v online casinu Tipsport a Chance.

Kde si zahrát na online slotu Cazino Zeppelin

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Jak na online výherní automat Cazino Zeppelin?

Pět válců v kombinaci se třemi řadami poskytnou až 20 výherních možností. Na moderním výherním automatu Cazino Zeppelin si můžete spustit auto-spin a vsadit od 5 Kč až do 50 Kč na jednu otočku. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Cazino Zeppelin také díky symbolům Wild a Free-Spin.

Vaše hodnocení

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...
Automaty hry zdarma

Napsat komentář