Book of Gold: Double Chance


Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!
Spustit hru zdarma!

Výherní automat Book of Gold: Double Chance – recenze

Hlavním motivem online slotu Book of Gold: Double Chance je Egypt, jde o klasický online automat. Tento online slot na vás čeká u sázkové kanceláře SynotTip. Výherní Automat Book of Gold: Double Chance to je pět válců a tři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 2 až do 1000 Kč nabízí až 10 výherních linií. Zastaví-li se vám v herním poli symbol Scatter a to alespoň 3x, vyhráváte 10 otoček zdarma.

Souhrn parametrů výherního automatu Book of Gold: Double Chance

Book of Gold: Double Chance
Výrobce: Playson
Najdete v casinech: SynotTip
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 2
Maximální sázka: 1000
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 95,04%

Online Automat Book of Gold: Double Chance – podívejte se na něj

Book of Gold: Double Chance
Book of Gold: Double Chance

Výherní Automat Book of Gold: Double Chance pochází z dílny firmy Playson

Společnost založená v roce 2011 na Maltě, její hry si mohou hráči vyzkoušet v několika evropských zemích např. ve Španělsku, Polsku či Itálii nebo v online casinech zdarma bez registrace nebo za reálné peníze.

Nejzajímavější hry od výrobce her Playson

  • Book of Gold: Double Chance
  • Legend of Cleopatra

Playson v České republice

V České republice jsou nabízeny sázkovou kanceláří Synottip, která v roce 2017 získal platnou licenci od Ministerstva financí.

Kde si můžete zatočit na online slotu Book of Gold: Double Chance

Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Jak se hraje slot Book of Gold: Double Chance?

Výherních možností na online slotu Book of Gold: Double Chance je celkem 10 a to na pěti válcích a třech herních řadách. Na klasickém online výherním automatu Book of Gold: Double Chance si můžete spustit auto-spin a vsadit od 2 Kč až do 1000 Kč na jednu otočku. Z vysoké výhry se na automatu Book of Gold: Double Chance můžete radovat také díky symbolu a Scatter.

Vaše hodnocení

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...
Automaty hry zdarma

Napsat komentář