Big Kahuna


Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!
Spustit hru zdarma!

Recenze pětiválcového automatu Big Kahuna

Výherní automat Big Kahuna se funkčností řadí mezi old school online automaty, jeho hlavním symbolovým tématem jsou zvířata. Tento online slot na vás čeká u online sázkové kanceláře Tipsport. Online výherní automat Big Kahuna má pět válců a tři hrací řady na kterých nabízí 9 výherních linií. Minimální sázka je 1 a maximum je 200 Kč. Každá výhra navíc spouští Speciální hru. Žolíkový symbol Big Kahuna zastupuje jakýkoliv herní symbol.

Parametry online automatu Big Kahuna

Big Kahuna
Výrobce: Microgaming
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 200
Maximální výhra: 20105
Výhernost: 96,16%

Online Výherní Automat Big Kahuna – prohlédněte si jej


Microgaming je výrobcem tohoto výherního automatu

Microgaming je společnost z ostrova Man, která jako první zavedla online casino, a to už v roce 1994. Do dnes je předním poskytovatelem softwaru pro hazardní hry všeho druhu. Produkty společnosti Microgaming jsou rozšířeny po celém světě, můžeme je hrát ve více než 25 měnách a vidět ve více než 50 světových jazycích. Kromě výherních automatů nabízí Microgaming online poker či bingo.

Nejhranější automaty od Microgaming

Microgaming v České republice

U nás si je můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

U jaké online sázkové kanceláře je možné si zahrát Big Kahuna

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Jak se hraje automat Big Kahuna?

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 9 výherních variant. Big Kahuna, což je old school online výherní automat s možností sázky až do výše 200 Kč a samozřejmě i auto-spinem. Z vysoké výhry se na automatu Big Kahuna můžete radovat také díky symbolu Wild.

Vaše hodnocení

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...
Automaty hry zdarma

Napsat komentář