Banana Rock


Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!
Spustit hru zdarma!

Recenze a zkušenosti s hrou na automatu Banana Rock

Banana Rock je online automat se symboly zvířat, jde tématem o moderní výherní automat. Zábava u tohoto automatu na vás čeká u online sázkové kanceláře Tipsport. Online výherní automat Banana Rock má pět válců a tři hrací řady na kterých nabízí 10 výherních linií. Minimální sázka je 0,1 a maximum je 200 Kč. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol. Zastavíte-li v herním dva symboly Scatter, vyhrajete 10 otočení zdarma.

Banana Rock – souhrn údajů o výherním automatu

Banana Rock
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 0,1
Maximální sázka: 200
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,60%

Prohlédněte si výherní automat Banana Rock


Tento výherní automat byl vytvořen společností Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

  • Hugo
  • Book of Dead.

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Online Automat Banana Rock, kde si zahrát

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Jak se hraje automat Banana Rock?

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci na online automatu Banana Rock poskytnou až 10 výherních variant. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u výherního automatu Banana Rock umožní nastavit rozpětí sázky 0,1 až 200 Kč na otočku. Překvapivé výhry mohou na slotu Banana Rock přinést také symboly Wild a Scatter.

Vaše hodnocení

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...
Automaty hry zdarma

Napsat komentář