Baker’s Treat


Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!
Spustit hru zdarma!

Baker’s Treat – recenze online výherního automatu

Online výherní automat Baker’s Treat se řadí mezi klasické online sloty se symboly jídla. Tento automat má v nabídce casino Tipsport. Jde o slot s pěti válci a třemi hracími řadami, které nabízejí 15 výherních linií. Minimální sázka je 0,15 Kč a maximum je 75 Kč. Každá výhra spouští Bonusové kolo. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol.

Baker’s Treat – informace o online slotu

Baker’s Treat
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 0,15
Maximální sázka: 75
Maximální výhra: 375000
Výhernost: 96,03%

Online Výherní Automat Baker’s Treat – podívejte se na něj


Tento online výherní automat byl vytvořen společností Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

  • Hugo
  • Book of Dead.

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde si zahrát na online slotu Baker’s Treat

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Hra a ovládání online automatu Baker’s Treat

Pět válců v kombinaci se třemi řadami poskytnou až 15 výherních možností. Na klasickém online slotu Baker’s Treat si můžete spustit auto-spin a vsadit od 0,15 Kč až do 75 Kč na jednu otočku. K velmi vysoké výhře se na automatu Baker’s Treat můžete dopracovat také díky symbolu Wild.

Vaše hodnocení

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...
Automaty hry zdarma

Napsat komentář