Aztec Idols


Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!
Spustit hru zdarma!

Popis pětiválcového slotu Aztec Idols

Aztec Idols je online výherní automat s antickými symboly, jde tématem o moderní online automat. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká v casinu Tipsport. Online výherní automat Aztec Idols má pět válců a tři hrací řady na kterých nabízí 15 výherních linií. Minimální sázka je 0,02 a maximum je 15 Kč. Výhry usnadňuje i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích. Skvělý symbol Bonus vám může přinést výhru. Jestliže se v herním poli objeví minimálně 3 krát, přinese vám zisk ve výši až 150 násobku vaší sázky. Zachycením 3 symbolů Free Spins se spustí 15 Free spinů.

Jaké jsou parametry online automatu Aztec Idols

Aztec Idols
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 0,02
Maximální sázka: 15
Maximální výhra: 340880
Výhernost: 96,65%

Online Slot Aztec Idols – podívejte se na něj


Tvůrcem tohoto online slotu je společnost Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

  • Hugo
  • Book of Dead.

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

U jaké online sázkové kanceláře je možné si zahrát Aztec Idols

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Hra a ovládání online výherního automatu Aztec Idols

Pět válců v kombinaci se třemi řadami poskytnou až 15 výherních možností. Samozřejmě na online slotu Aztec Idols můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 0,02 až 15 Kč na jednu otáčku. Nečekanou výhru mohou na automatu Aztec Idols umožnit také symboly Bonus, Wild a Free-Spin.

Vaše hodnocení

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...
Automaty hry zdarma

Napsat komentář