Alchymedes


Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!
Spustit hru zdarma!

Výherní automat Alchymedes – recenze

Moderní online sloty reprezentuje výherní automat Alchymedes, který vás pobaví v tématu se symboly alchymie. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v herně Tipsportu nebo v herně Chance. Tento slot s pěti válci a čtyřmi hracími řadami nabídne 30 výherních linií. Minimální sázka je 7,5 Kč a maximum je 52,5 Kč. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly.

Informace o výherním automatu Alchymedes

Alchymedes
Výrobce: Yggdrasil Gaming
Najdete v casinech: Tipsport, Chance
Počet válců: 5
Počet herních řad: 4
Minimální sázka: 7,5
Maximální sázka: 52,5
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,1%

Online Slot Alchymedes – podívejte se na něj


Výrobcem je společnost Yggdrasil Gaming

Firmu Yggdrasil Gaming založil v roce 2013 Fredrik Elmqvist, který dříve působil ve společnosti Netent. Název společnosti se ve skandinávské mytologii označuje jako Strom světa. Vývojáři společnosti Yggdrasil Gaming jedni z nejlepších ve svém oboru a díky tomu získala společnost Yggdrasil Gaming několik ocenění a oblíbenost hráčů.

Nejlepší hry od vývojářů výherních automatů Yggdrasil Gaming:

Yggdrasil v České republice

U nás si můžete vyzkoušet hry od Yggdrasil Gaming za reálné peníze nebo dokonce zdarma v online casinu Tipsport a Chance.

Kde si zahrát automat Alchymedes

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.


Ovládání online výherního automatu Alchymedes

30 výherních linií na pěti válcích a čtyřech herních řadách, to je to co nabízí online automat Alchymedes. Alchymedes, což je moderní online slot s možností sázky až do výše 52,5 Kč a samozřejmě i auto-spinem. Zábava při hraní online automatu Alchymedes je umocněna ještě rozšířenou možností výhry přes symbol Wild.

Vaše hodnocení

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...
Automaty hry zdarma

In this post: