Age of Discovery


Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!
Spustit hru zdarma!

Výherní automat Age of Discovery – recenze

Online Výherní Automat s pirátskými symboly, to je old school online slot Age of Discovery. Tento online slot na vás čeká v casinu Tipsport. Online výherní automat Age of Discovery má pět válců a tři hrací řady na kterých nabízí 25 výherních linií. Minimální sázka je 1 a maximum je 100 Kč. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol. Zobrazí-li se 3x symbol Bonus na herním poli, získáváte 4-ti násobek vaší sázky.

Age of Discovery – informace o výherním automatu

Age of Discovery
Výrobce: Microgaming
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 100
Maximální výhra: 33660
Výhernost: 96,62%

Koukněte se jak vypadá online automat Age of Discovery


Tvůrcem tohoto výherního automatu je společnost Microgaming

Microgaming je společnost z ostrova Man, která jako první zavedla online casino, a to už v roce 1994. Do dnes je předním poskytovatelem softwaru pro hazardní hry všeho druhu. Produkty společnosti Microgaming jsou rozšířeny po celém světě, můžeme je hrát ve více než 25 měnách a vidět ve více než 50 světových jazycích. Kromě výherních automatů nabízí Microgaming online poker či bingo.

Nejhranější automaty od Microgaming

Microgaming v České republice

U nás si je můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde je možné si zahrát slot Age of Discovery

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Jak se hraje automat Age of Discovery?

Na online výherním automatu Age of Discovery je pět válců a tři herní řady, které nabízejí až 25 výherních kombinací. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u online automatu Age of Discovery umožní nastavit rozpětí sázky 1 až 100 Kč na otočku. K velmi vysoké výhře se na automatu Age of Discovery můžete dopracovat také díky symbolům Bonus a Wild.

Vaše hodnocení

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...
Automaty hry zdarma

Napsat komentář