Ace of Spades


Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!
Spustit hru zdarma!

Výherní automat Ace of Spades – recenze online automatu

Online výherní automat Ace of Spades s karetními symboly se řadí mezi old school online sloty. Tento automat má v nabídce online casino Tipsport. Tři válce a tři hrací řady, to je to co nabídne automat Ace of Spades. Za sázku v rozpětí od 0,5 až do 300 Kč nabídne až 1 výherních linií. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly a dokonce výhry i násobí.

Údaje online slotu Ace of Spades

Ace of Spades
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 3
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 0,5
Maximální sázka: 300
Maximální výhra: 250000
Výhernost: 95,87% – 95,94%

Několik obrázků ze hry online výherního automatu Ace of Spades


Vývoj tohoto online automatu byl proveden společností Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

  • Hugo
  • Book of Dead.

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde si zahrát automat Ace of Spades

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Ovládání a hra na slotu Ace of Spades

Tři hrací řady v kombinaci se třemi válci na online výherním automatu Ace of Spades poskytnou až 1 výherní varianty. Jako každý old school výherní automat i Ace of Spades umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 0,5 Kč a 300 Kč. Dostat se k překvapivé výhře na automatu Ace of Spades můžete také díky symbolu Wild.

Vaše hodnocení

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...
Automaty hry zdarma

Napsat komentář