5 Dazzling Hot


Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!
Spustit hru zdarma!

5 Dazzling Hot – recenze online výherního automatu

Výherní automat 5 Dazzling Hot s ovocnými symboly se řadí mezi klasický výherní automaty. Tento automat má v nabídce online sázková kancelář SynotTip. Výherní Automat 5 Dazzling Hot to je pět válců a tři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 1 až do 1000 Kč nabízí až 5 výherních linií.

Údaje online slotu 5 Dazzling Hot

5 Dazzling Hot
Výrobce: EGT
Najdete v casinech: SynotTip
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 1000
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 95,74%

Několik obrázků ze hry výherního automatu 5 Dazzling Hot


Tento výherní automat je produktem společnosti EGT

Společnost EGT byla založena v roce 2002 a v roce 2008 navrhla svůj první plán expanze jako reakci na stále rostoucí poptávku po jejích službách. Je to také díky politickému úsilí Bulharska o vstup do Evropské unie v roce 2007 a nic už nemohlo zabránit tomu, aby EGT proniklo na evropský trh. Dále společnost expandovala do Asie a Ameriky, ale dnes najdete výherní automaty EGT ve více než 85 zemích na pěti kontinentech.

Nejhranější online výherní automaty od společnosti EGT:

Kde si zahrát automat 5 Dazzling Hot

Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Hra a ovládání online automatu 5 Dazzling Hot

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 5 výherních variant. Samozřejmě na výherním automatu 5 Dazzling Hot můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 1 až 1000 Kč na jednu otáčku.

Vaše hodnocení

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...
Automaty hry zdarma

In this post: