Ruleta zdarma bez registrace

Ruleta zdarma

Ruletu zdarma využijte pro trénování ruleta strategií a systémů. Ruleta zdarma bez registrace Vám umožní vyzkoušet si vše předtím, než začnete hrát ruletu za reálné peníze. Seznámíte se s pravidly rulety. Cílem hry je uhodnout, kde se zastaví kulička na ruletovém kole.

Jak hrát hru:

  • Kliknutím na žeton vyberte žeton s požadovanou hodnotou.
  • Kurzorem myši přejeďte nad jakoukoli pozicí na stole a zobrazí se okno, ve kterém se zobrazí typ sázky, která je umístěná do oblasti sázení, výplata daného typu sázky, minimální a maximální sázkové limity pro daný druh sázky a výše vaší aktuální sázky na dané pozici. Kromě toho čísla, která budou součástí sázky, budou na stole zvýrazněna.
  • Kliknutím na číslo, nebo oblast sázení umístěte svoji sázku. Každým kliknutím na oblast sázení přidáte k sázce jeden žeton vybrané hodnoty. Všechny různé možnosti sázení a odpovídající výplaty jsou vysvětleny v části Prémiová evropská ruleta Pravidla
  • Podejte sázku. Minimální a maximální limity sázek závisí na vaší VIP úrovni. Je-li sázka pod minimálním limitem, zobrazí se zpráva o nedostatečné sázce a příslušné žetony na stole se třikrát označí. Pro podrobné informace o sázkových limitech pro všechny pozice klikněte myší na značku informací nacházející se na stole.
  • Chcete-li zvýšit sázku o jinou částku, vyberte jiný žeton a klikněte na požadovanou oblast pro sázky.
  • Kliknutí se Shiftem (podržte klávesu Shift a klikněte) na oblast sázení odebere jeden žeton stejné hodnoty jako je vybraný žeton ze sázky, nebo celou sázky, je-li hodnota vybraného žetonu vyšší než umístěná sázka.
  • Můžete současně umístit více žetonů do několika oblastí pro sázky.
  • Na časomíře se zobrazuje zbývající čas pro umístění sázek. Poté co své sázky umístíte, klikněte na Potvrdit sázky pro potvrzení svých sázek. Jakmile je sázka potvrzena, nelze ji ze stolu odebrat. Po potvrzení sázek můžete umístit další sázky pokud ještě na časomíře zbývá čas, ale musíte kliknout znovu na Potvrdit sázky. Pouze potvrzené sázky se účastní herního kola a všechny nepotvrzené sázky jsou vráceny.
  • Fortuna CZ může funkci časovače u stolu deaktivovat. Pokud ruletový stůl nemá odpočítávání, po podání sázek roztočte kolo a kuličku kliknutím na tlačítko Točit. Kliknutím na tlačítko Zdvojnásobitzdvojnásobíte sázky, které jste na stůl umístitil. Kliknutím na tlačítko Odstranit sázky se ze stolu odeberou všechny podané sázky. Po roztočení klikněte pro umístění stejné sázky jako během předchozího roztočení na tlačítko Vsadit znovu a na tlačítko Roztočit, kterým roztočíte míček nebo pro umístění stejné sázky klikněte na Vsadit znovu a roztočit nebo na Zdvojnásobit a roztočit, čímž umístite zdvojnásobenou sázku a kolo okamžitě roztočíte.
  • Vítězné sázky zůstávajína stole. Můžete je odebrat podobně jako jinou sázku nebo je ponechat na stole pro další kolo. Fortuna CZ může tuto funkci u stolu vypnout. Je-li vypnutá, potom se vám vítězné sázky vrací společně s vašimi výhrami.

Stůl a funkce

Ruletový stůl tvoří dvě části – ruletové kolo a schéma. Ruletové schéma je oblast na stole, do které hráči umísťují své sázky. Tento stůl využívá evropské schéma, které má jednu nulu. Ruletové kolo tvoří čísla od 1 do 36, střídavě červená a černá, plus 0, která je zelená.

Barvu stolu můžete změnit kliknutím na tlačítko Barva (viz část níže věnovaná tlačítkům). Kromě toho můžete přepínat zobrazení ruletového stolu mezi standardním a rozděleným náhledem, a to po kliknutí na tlačítko Zobrazit. Rovněž můžete měnit směr otáčení kola ve směru hodinových ručiček nebo proti hodinovým ručičkám – stačí kliknout na tlačítko Směr.

Racetrack

Racetrack je rozšířená část ruletového schématu, které vám umožní umístit následující oznámené částky kliknutím na odpovídající část na Racetrack – Tier, Orphelins, Voisins du Zero a Neighbours. Více informací o těchto sázkách lze nalézt v Prémiová evropská ruleta Pravidlech .

Oblíbené sázky

Jako oblíbené sázky můžete uložit až čtyři sady sázek, které můžete poté umístit na stůl pouhým kliknutím tlačítka.

Chcete-li uložit sázku, umístěte libovolný počet žetonů na libovolnou pozici na stole, potom klikněte na tlačítko Oblíbené sázky (viz část níže věnovaná tlačítkům) a klikněte na některé z tlačítek Uložit sázku. Poté co sázku uložíte, se dané tlačítko změní na tlačítko Sázka 1-4. Kliknutím na tlačítko s jakoukoli uloženou sázkou se přidá stejný počet žetonů na stejné pozice jako v okamžiku, kdy byly uloženy.

Pokud jste uložili své oblíbené sázky, musíte sázky nejprve jednu ze sázek smazat, abyste mohli umístit novou oblíbenou sázku. Pro smazání sázky klikněte na tlačítko X vedle sázky, kterou chcete odebrat.