Wolf Hunters

Wolf Hunters


Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!
Spustit hru zdarma!

Recenze na pětiválcový slot Wolf Hunters

Moderní online slot Wolf Hunters jehož hlavním motivem jsou upíři. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká u online sázkové kanceláře Tipsport. Pět válců tři hrací řady, to je to co nabídne výherní automat Wolf Hunters. Za sázku v rozpětí od 0 až do 0 Kč nabídne až 20 výherních linií. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol. Dva symboly Bonus spustí deset volných zatočení.

Parametry online výherního automatu Wolf Hunters

Wolf Hunters
Výrobce: Yggdrasil Gaming
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 0
Maximální sázka: 0
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,30%

Obrázky ze hry z online automatu Wolf Hunters


Vývoj tohoto výherního automatu byl proveden společností Yggdrasil Gaming

Firmu Yggdrasil Gaming založil v roce 2013 Fredrik Elmqvist, který dříve působil ve společnosti Netent. Název společnosti se ve skandinávské mytologii označuje jako Strom světa. Vývojáři společnosti Yggdrasil Gaming jedni z nejlepších ve svém oboru a díky tomu získala společnost Yggdrasil Gaming několik ocenění a oblíbenost hráčů.

Nejlepší hry od vývojářů výherních automatů Yggdrasil Gaming:

Yggdrasil v České republice

U nás si můžete vyzkoušet hry od Yggdrasil Gaming za reálné peníze nebo dokonce zdarma v online casinu Tipsport a Chance.

Kde, ve kterém online casinu, si zatočíte na automatu Wolf Hunters

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Wolf Hunters, jak ovládat?

Na online automatu Wolf Hunters je pět válců a tři herní řady, které nabízejí až 20 výherních kombinací. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u online slotu Wolf Hunters umožní nastavit rozpětí sázky 0 až 0 Kč na otočku. Dostat se k překvapivé výhře na automatu Wolf Hunters můžete také díky symbolům Bonus a Wild.

Vaše hodnocení

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...