Wild Rails

Wild Rails


Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!
Spustit hru zdarma!

Recenze a zkušenosti s hrou na automatu Wild Rails

Hlavním motivem online slotu Wild Rails je western, jde o klasický online automat. Tento automat má v nabídce online casino Tipsport. 30 výherních linií na pěti válcích a čtyřech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 0,3 až do 90 Kč. Zástupný symbol WILD nahrazuje všechny symboly. Za tři symboly Golden Train v herním poli vyhrajete 10 volných otoček.

Wild Rails – souhrn údajů o výherním automatu

Wild Rails
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 4
Minimální sázka: 0,3
Maximální sázka: 90
Maximální výhra: 450000
Výhernost: 96,53%

Obrázky ze hry z online automatu Wild Rails


Tento online výherní automat je produktem společnosti Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

  • Hugo
  • Book of Dead.

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde, ve kterém casinu, si zatočíte na automatu Wild Rails

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Jak se hraje automat Wild Rails?

Až 30 výherních možností nabízí online slot Wild Rails na pěti válcích a čtyřech herních řadách. Wild Rails, což je klasický výherní automat s možností sázky až do výše 90 Kč a samozřejmě i auto-spinem. K velmi vysoké výhře se na automatu Wild Rails můžete dopracovat také díky symbolům Wild a Scatter.

Vaše hodnocení

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...